BCAA Aminokwasy

BCAA Aminokwasy

Kod produktu: BCAA Aminokwasy
Dostępność: W magazynie
75.00PLN
-+
ProAction BCAA Endurance to produkt skomponowany z myślą o sportach wytrzymałościowych złożony z aminokwasów rozgałęzionych wzbogacony o witaminę B6, która pomaga szybciej odzyskiwać energię po aktywności fizycznej.


Przyjmowanie BCAA przed treningiem pomaga hamować niszczenie mięśni oraz zapobiega wystąpiniom objawów zmęczenia podczas wysiłku fizycznego. Zalecany w przypadku długotrwałych aktywności. Odpowiednia suplementacja BCAA zapobiega pojawieniu się objawów zmęczenia podczas wysiłku fizycznego, a także stanowi dodatkowe źródło energii, które może mieć pozytywny wpływ na wzrost wydolności organizmu i lepszą wydajność.

  Produkt dostępny dla wszystkich ponieważ nie zawiera glutenu i laktozy.

Opakowanie: 130 tabletek

Sposób użycia: zaleca się uzupełnienie między 1-1,5g na każde 10kg masy ciała dziennie przed i/lub po treningu lub w ciągu dnia w zależności od potrzeb. Gdy aktywność fizyczna jest bardzo wymagająca i wydłużona suplementacja może wynosić nawet 2g na każde 10kg masy ciała dziennie.

Zastosowanie: przed i / lub po treningu.

Składniki: L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna, witamina B6.

Środki ostrożności: Skonsultuj się z lekarzem w przypadku długotrwałego stosowania (więcej niż 6-8 tygodni). Produkt jest przeciwwskazany w przypadku chorób nerek, ciąży i dzieci poniżej 14 roku życia. Trzymać poza zasięgiem dzieci poniżej trzeciego roku życia. Produkt zalecany jako część zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Wartości odżywcze5 tabletek
%ZDD*
L-leucyna
2,5 g 
L-izoleucyna
1,25 g
 
L-walina1,25 g 
Witamina B61,4 mg100%
* %ZDD - procent zalecanej dziennej dawki